Titles you rated
SpeedRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.5
NextRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.5
Open CityRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 5.0