Movies
Ratings
39
StareRated ★ 1.0
It ComesRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0