Movies
Ratings
48
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 0.5