Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 3.0
Johnny EnglishRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 3.5
Underground RendezvousRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 3.5
RangoRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0