Titles you rated
Why Women KillRated ★ 4.5
Oh! My EmperorRated ★ 0.5
The UntamedRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 1.0
All InRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0