Titles you rated
Protect the BossRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 1.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
49 DaysRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5