Titles you rated
Love ForecastRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
No BreathingRated ★ 3.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 5.0
Beautiful CreaturesRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0