Movies
Ratings
19
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0