Movies
Ratings
1000
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
TarRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Mafia Inc.Rated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
A Private WarRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 4.5
Mafia MammaRated ★ 3.5