Series
Ratings
16
Killing EveRated ★ 0.5
Desperate HousewivesRated ★ 0.5
Ghost StoriesRated ★ 1.0
Criminal MindsRated ★ 1.5
Criminal MindsRated ★ 2.0
The Good DoctorRated ★ 2.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 0.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 0.5
Temperature of LoveRated ★ 0.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Overprotected KahokoRated ★ 0.5
Be MelodramaticRated ★ 1.0
BarakamonRated ★ 0.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 0.5