Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0