Series
Ratings
22
New HeartRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0