Series
Ratings
73
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
RatchedRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0