Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Laws of AttractionRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0