Movies
Ratings
138
The GiverRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 4.0
Rab Ne Bana Di JodiRated ★ 4.5
Mr. Smith Goes to WashingtonRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5