Movies
Ratings
481
All About My WifeRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
OrphanRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
John WickRated ★ 2.5
Love On-AirRated ★ 1.5