Titles you rated
 Descendants of the SunRated ★ 4.5 Descendants of the SunRated ★ 4.5
 I Live AloneRated ★ 4.0 I Live AloneRated ★ 4.0
 SignRated ★ 4.0 SignRated ★ 4.0
 Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0 Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
 Fight For My WayRated ★ 4.5 Fight For My WayRated ★ 4.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
 The World of the MarriedRated ★ 4.0 The World of the MarriedRated ★ 4.0
 Silicon ValleyRated ★ 5.0 Silicon ValleyRated ★ 5.0
 Silicon ValleyRated ★ 5.0 Silicon ValleyRated ★ 5.0
 Silicon ValleyRated ★ 5.0 Silicon ValleyRated ★ 5.0
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0
 The Good WifeRated ★ 4.0 The Good WifeRated ★ 4.0
 Reply 1994Rated ★ 5.0 Reply 1994Rated ★ 5.0
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 3.0
 Reply 1997Rated ★ 4.0 Reply 1997Rated ★ 4.0
 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5