Titles you rated
Mosaic JapanRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.0
 - Toy SoldiersRated ★ 4.5
 
SuitsRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 3.0
ErasedRated ★ 3.5- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.5
 
The HeirsRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0- 짱구는 못말려 3Rated ★ 3.5
 - 짱구는 못말려 2Rated ★ 3.5
 
EntourageRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.0
 
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0