Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
PoseidonRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0