Series
Ratings
608
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 2.0- Giant Robo: The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
My Happy MarriageRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Rust-Eater BiscoRated ★ 2.5
My Deer Friend NokotanRated ★ 1.0
Grendizer URated ★ 0.5