Movies
Ratings
14
TedRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0