Movies
Ratings
112
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
My WayRated ★ 1.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5