Movies
Ratings
718
No Other ChoiceRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5