Series
Ratings
176
Beyond the BarRated ★ 3.5
Their MarriageRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
AsuraRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Seolganghwa: snowdropRated ★ 0.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5