Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.5
NextRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 2.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5