Movies
Ratings
242
ActressesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Naked KitchenRated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5