Titles you rated
AnnihilationRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
GreenlandRated ★ 0.5
The KingRated ★ 2.5
The AccountantRated ★ 2.5
The BabysitterRated ★ 1.5
UnderwaterRated ★ 2.0
American UltraRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 0.5
Fabricated CityRated ★ 0.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 1.0
OfficeRated ★ 2.0
DevilRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 1.5