Movies
Ratings
333
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Wishing StairsRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 4.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0