Movies
Ratings
248
I, RobotRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
My WayRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0