Movies
Ratings
143
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0