Movies
Ratings
186
Baby DriverRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
TriangleRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
BurningRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0