Titles you rated
Into the WoodsRated ★ 0.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 3.0
Girl by GirlRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5