Movies
Ratings
750
The Exit 8Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
RRRRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
MemoriaRated ★ 3.5