Movies
Ratings
757
Amores perrosRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Vivre Sa VieRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 3.5
Sixteen CandlesRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
TampopoRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
PriscillaRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.5
2046Rated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
ChinatownRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 5.0
May DecemberRated ★ 3.0