Movies
Ratings
361
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
IrreversibleRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
RevolverRated ★ 0.5
FollowingRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.0
AuditionRated ★ 3.5
The DevilsRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 0.5