Titles you rated
Solo LevelingRated ★ 4.0
Haunted PalaceRated ★ 1.5
The IdolRated ★ 0.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
이혼숙려캠프Rated ★ 3.0
Hell for YouRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
BargainRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Why Her?Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Chastity HighRated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 3.5