Movies
Ratings
146
Source CodeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 4.0