Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 1.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5