Titles you rated
ConstantineRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
White NightRated ★ 0.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 1.5
Hello BrotherRated ★ 2.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 0.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 3.0