Movies
Ratings
530
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Dior and IRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
AmyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Every Thing Will Be FineRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0