Movies
Ratings
103
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5