Movies
Ratings
146
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0