Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Eternal LoveRated ★ 4.0
Love O2ORated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 2.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
ModuloveRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0