Titles you rated
HannibalRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
Wedding Peach DXRated ★ 4.5- Loving YouRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.0- My Fair Princess IIIRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0