Movies
Ratings
28
WhiplashRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
A Dynamite FamilyRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0