Movies
Ratings
97
Scary MovieRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0