Movies
Ratings
81
Lost HighwayRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Piranha Part Two: The SpawningRated ★ 1.5
Jeepers Creepers 2Rated ★ 3.5
Jeepers CreepersRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Two Night StandRated ★ 3.0
KissesRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5