Movies
Ratings
513
WickedRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
My First ClientRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5