Titles you rated
The Red SleeveRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 2.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0