Titles you rated
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5